CZ EN DE

Aktuality

Pozvánka - Supermoto v Hrušovanech 10.8.

20. 7. 2013

Ilustrační obrázek

POZVÁNKA NA ZÁVODY

Kuchyně Ševčík - SUPERMOTO

Hrušovany nad Jevišovkou 10.8.2013

Moravské Monte Carlo slibuje velkou show i v roce 2013. Městský závod v Hrušovanech nad Jevišovkou se bude konat 10.8. Jedná si již o 4. ročník a celkově se na tuto akci přišlo podívat více než 8000 lidí, což tyto závody řadí mezi největší akce na Znojemsku.

Závod supermota v Hrušovanech nad Jevišovkou je ojedinělý v celé Evropě a jezdci ho berou spíše jako show, a i proto se tak rádi každý rok do toho malebného městečka vrací. Samozřejmostí hrušovanské dráhy je terénní část a dřevěný skok na náměstí. Tréninky proběhnou v pátek odpoledne. V sobotu 10.8. proběhnou závody Mistrovství ČR pod záštitou federace CAM, kde se představí nejlepší čeští, slovenští a rakouští supermoto jezdci. Po celý den je možné se proletět vrtulníkem, ze kterého můžete sledovat jezdce při trénincích či závodech nebo okolí Znojemska. Pro diváky bude nechystaný I doprovodný program, atrakce pro děti, bohaté občerstvení, pivní stany a večer pak proběhne koncert.

Celá akce proběhne pod hlavičkou generálního partnera – firmy Kuchyně Ševčík, která se zabývá zakázkovou výrobou kuchyní, interiéry na míru, vinylové podlahy, schodiště, dveře, italské obklady a umělecké kování. Více na www.kuchynesevcik.cz.

Více informací o celé akci včetně časového harmonogramu naleznete na www.supermotard.cz

Videa z minulých ročníků:


Komentáře (0)


Komentáře

Přidat komentář

Jméno
E–mail
Web
Komentář
Ochrana proti spamu. Napište, prosím, číslici osm

« Zpět

Partner: Race Styl

Místo pro Vaši reklamu!

Mediální partner

MotoLevel.com

© 2010 | design by EFJAY | web by Petr Hubík