CZ EN DE

Aktuality

POZVÁNKA – 2-hodinový závod družstev a volné ježdění v Sosnové 26.10.2013

22. 10. 2013

Ilustrační obrázek

Ukončení letošní sezóny pro všechny motardové nadšence, ať už z řad závodníků, amatérů nebo i diváků, se bude konat již tuto sobotu 26.10.2013 v Sosnové u České Lípy.

Na programu je 2-hodinový supermoto závod tříčlenných družstev, které se budou na místě losovat. Vítaní jsou i všichni motokrosový jezdci, kteří si mohou na místě zakoupit slicky od Mitasu (19” a 21”). Na sobotu je zajištěna časomíra i sanitka. Nájezd do areálu automotodromu v Sosnové je možný již v Pátek.

V depu bude nachystaný vyhřívaný stan s občerstvením, pro startující pivo a pečené prase zdarma. V sobotu večer je v plánu “lehké” zapíjení sezóny. Možnost zajištění ubytování.

Sbírka do místního dětského domova

Jelikož se neúprosně blíží Vánoce, rádi bychom udělali radost dětem z místního dětského domova. Proto půjde celá tržba ze stánku, který bude prodávat grog a svařené víno do dětského domova. Vybranou částku oznámíme ještě v sobotu večer. A dokonce máme již první příspěvek, a to 5000Kč od firmy Autotrak, za což děkujeme a doufáme, že bude inspirovat i další.

Počasí nám má přát, tak všichni přijeďte využít poslední možnost si zajezdit, užít si pořádnou show o věcné ceny a hlavně příjemně posedět s partou kamarádů! Těšíme se na Vás!

Kontakt: Pavel Kejmar 608 070 746

Komentáře (0)


Komentáře

Přidat komentář

Jméno
E–mail
Web
Komentář
Ochrana proti spamu. Napište, prosím, číslici osm

« Zpět

Partner: Race Styl

Místo pro Vaši reklamu!

Mediální partner

MotoLevel.com

© 2010 | design by EFJAY | web by Petr Hubík