CZ EN DE

Aktuality

MM SR Dunajská Streda

18. 7. 2010

Ilustrační obrázek

Vypadalo to, že se tento závod bude muset zrušit kvůli finančním problémům pořadatele, ale nakonec se tento problém vyřešil, a tak jsme mohli již od soboty pilně trénovat v úmorných vedrech. V sobotu večer se přes Dunajskou Stredu přehnala bouřka, ale neděle vyšla naprosto ideálně. Příjmená teplota a slabý vítr byly skvělé podmínky pro závodění.

I když se do poslední chvíle nevědělo, jestli se závody pojedou, nakonec přijelo poměrně velké množství závodníků a každá třída byla divácky velmi zajímavá. Slovenské mistroství má skvělé rozdělení tříd. Pro ty méně zkušené je tu třída Hobby, která byla nejvíce obsazená, dále třída Open a nakonec nejrychlejší třída Prestige. myslím si, že právě třída Hobby v českém mistroství chybí.

V sobotu večer byla v Dunajské Stredě bouřka, a tak byl na nedělní Warm-up mokrý terén. Vzhledem k tomu, že je zde velice jemný asfalt, to na dráze připomínalo spíše plochou dráhu. na kvalifikace a závody to už bylo lepší, ale hlína se roztahla po většině dráhy, a tak to stále dost klouzalo.

Ve třídě OPEN se nejvíce z českých zástupců dařilo Radku Dobiášovi, který obě jízdy vyhrál. Dále ve třídě Prestige byl z čechů nejrychlejší Miloš Řihák, který celkově obsadil druhou pozici. Závodů se také zúčastnil Kuba Smrž, který se ve třídě Prestige se svojí Aprilií rozhodně neztratil.

Výsledky

Fotogalerie


« Zpět

Partner: Race Styl

Místo pro Vaši reklamu!

Mediální partner

MotoLevel.com

© 2010 | design by EFJAY | web by Petr Hubík