CZ EN DE

Aktuality

Hardbike Racing vstupuje v roce 2013 do MS

15. 3. 2013

Ilustrační obrázek

V letošní sezóně 2013 na oficiální startovní listině Mistrovství světa v Supermotu naleznete i jméno Tomáš Trávníček, který bude startovat za první profesionální český tým v MS, Hardbike Racing. Je to velký krok tohoto týmu z Moravy, který již několik let figuruje v MČR nebo Mistroství Rakouska a Německa, na jeho kontě je několik mistrovských titulů. Tým Hardbike Racing se letos zúčastní nejen závodů MS, ale dokonce i Mistrovství Evropy s jezdcem Milošem Řihákem. A jelikož má velké jezdecké zázemí bude soutěžit i v seriálu MČR na domácí půdě s jezdci jako je Daniel Kička (třída S1), Tomáš Grygar (S2), Milan Niemczik a bratři Bajerové (Pitbike). Tým, za kterým stojí jeho manažer a majitel Jiří Blaha v průběhu let pracoval na zvýšení úrovně, profesionality a především zajištění kvalitní techniky, tak aby jeho jezdci mohli konkurovat v tvrdé konkurenci MS. Jelikož právě kvalitní technika a jezdecké umění, které Tomáš Trávníček má, může přinést tučné množství bodů z tohoto nejprestižnějšího seriálu závodů Supermota.

Kalendář MS Supermoto 2013 obsahuje celkem 7 závodů: Premiéru obstará italská Capua, kde se pojede 28. dubna. O měsíc později se opět jede v Itálii, 26. května ve Vairanu. O další měsíc dál je na pořadu vrchol sezóny, domácí závod v Sosnové – 23. června. Ovšem už týden později se světový šampionát přehoupne do své druhé poloviny, neboť všechny aktéry čeká estonské Kuresaare. Za dalších 14 dní později se pojede v – zřejmě rozpálené chorvatské Rijece.

Pak následuje v mistrovství světa dlouhá letní přestávka a hned po prázdninách se pojede 1. září ve francouzské Carole, tedy na trati, kde se vloni Tomáši Trávníčkovi tak dařilo. A celý šampionát vyvrcholí finálovým závodem na Sicílii, kde se 15. září koná závěrečný závod MS Supermoto 2013.

Komentáře (0)


Komentáře

Přidat komentář

Jméno
E–mail
Web
Komentář
Ochrana proti spamu. Napište, prosím, číslici osm

« Zpět

Partner: Race Styl

Místo pro Vaši reklamu!

Mediální partner

MotoLevel.com

© 2010 | design by EFJAY | web by Petr Hubík