CZ EN DE

Aktuality

For Race

16. 6. 2013

Ilustrační obrázek

K rychlým autům a motocyklům neodmyslitelně patří mnoho kultovních značek, vyrábějící řadu doplňků a příslušenství. V ČR je poměrně široká nabídka na internetu. Málo kdy si ale můžete dané zboží osahat, prohlédnou a vyzkoušet. Společnost For Race s.r.o. proto otevřela obchod v samotném centru Prahy, kde máte možnost si osobně prohlédnout a vyzkoušet značky jako například SPARCO, BELL, Lazer, GULF, Alpinestars, Drift innovation, FOLIATEC a další.

Prodejna je snadno dostupná jak autem, na motorce, tak tramvají, autobusem, metrem a dokonce vlakem a lodí :-). Zaparkovat lze přímo před prodejnou.

V obchodě postupně naskladňují zboží, které je nežádanější, vždy se snaží naslouchat požadavkům svých zákazníků a tak se sortiment rychle rozšiřuje a vylepšují se jak služby, tak i prostředí.

V obchodě nakoupíte také krásné tématické obrázky na zeď, oblečení pro volné nošení, technické doplňky a posedět můžete u stylových stolů Engine Table, v současné době mají na skladě šesti, deseti a dvanáctiválce. Veškeré zboží v prodejně jde na místě zakoupit.

Platit můžete v hotovosti, kartou i flexi passy.

V obchodě Vám zodpovědně poradí, ochotně pomohou s výběrem a pokud bude třeba, zboží Vám vymění.


« Zpět

Partner: Race Styl

Místo pro Vaši reklamu!

Mediální partner

MotoLevel.com

© 2010 | design by EFJAY | web by Petr Hubík